Jak miałem jakieś 16 lat to…

Jak miałem jakieś 16 lat to byłem w gronie najbliższych takim rodzinnym hakerem, specem od wszelakiej elektroniki i komputerów. I czasem ktoś prosił, żeby cos pomoc, „bo Ty to sie na tych komputerach znasz, wziąłbyś mnie tu zobaczył bo mi jutub zniknoł”
I tak mi sie przypomniały 2 historie:
Dzwoni wujek i pyta czy sformatuje mu komputer. Umówiliśmy sie, przywiózł mi komputer. Poprosił zeby tylko zgrać mu gdzies wszystko z folderu moje dokumenty. No to zgrywam, patrzę a tam folder „ślizgacze”. Na początku myślałem ze to „ścigacze”, bo wuja mechanik, pasjonat wszystkiego co jeździ i robi brrrr wzium. Ale zbiło mnie z tropu to, ze folder miał jakies 40gb. Całe 40gb wypchane głównie milfami. Później widziałem taki dziwny uśmiech na twarzy wujka, pytającego czy udało sie zgrać jego dane.

Druga historia jak inny wujek zapytał czy zgram mu zdjęcia z telefonu. Jakaś stara nokia, zdjęcia jakości starej tapety na ścianie u mojej babci, może mniej wyostrzone. No i usiadł ze mną do komputera i działamy. Folder skopiowany, włączam pierwsze z brzegu zdjęcie żeby pokazać ze wszystko okej a tu jeb! Na cały ekran wjeżdża Beniz. Patrzę na wujka, on na mnie, spalił buraka tak bardzo. Z prędkością 300 benizow na waginę zamykam okno i od tej pory juz nigdy nie patrzę na wujka jak wczesniej, ale całe szczęście nikt nigdy więcej nie poruszył tego tematu.

#komputery #elektronika #truestory #coolstory #takbylo

Powered by WPeMatico